• 💗💚 Sexy Kate 💚💗
  • 💗💚 Sexy Kate 💚💗
  • 💗💚 Sexy Kate 💚💗
  • 💗💚 Sexy Kate 💚💗
Nem támogatott böngészőt használsz, ezért az oldal egyes elemei hibásan működhetnek. Kérjük frissítsd böngésződet, vagy válts egy modern alternatívára.
Nem támogatott böngészőt használsz, ezért az oldal egyes elemei hibásan működhetnek. A mobil oldalunk hamarosan érkezik, addig látogasd az előadókat asztali gépen, laptopon.
Čo znamená kredit?

Kredit je v podstate meno tejto stránky. Môžeš si ho kúpiť prostredníctvom platobnej karty, alebo iným platobným spôsobom. Kredit možno minúť vo VIP programoch v systéme pay-per-minute.

Ako môžem dobiť svoj kredit?

Jednoducho na camzero.com na podstránke Kredit. Dá sa to urobiť rôznymi platobnými spôsobmi, ako napríklad pomocou platby s kreditnou kartou. Jednoducho si zvoľ najsympatickejší spôsob a sumu na stránke Kredit. Svoj kredit si môžeš dobiť aj rýchlejšie pomocou funkcie Quickbuy.

Čo znamená funkcia Quickbuy?

Táto funkcia bola vytvorená pre dobíjanie kreditu čo najrýchlejšie a najľahšie. Quickbuy je možnosť viditeľná na každej stránke, počas celej doby, kedy si prihlásený. Môžeš ju nájsť nižšie v hlavnom menu na hornej časti každej stránky. Na strane Môj účet si môžeš nastaviť svoj predvolený spôsob platby.

Mám počítať s nejakými opakujúcimi sa poplatkami?

Nie sú žiadne opakujúce sa poplatky. Vždy, keď si dobiješ kredit, pôjde o jednorázový poplatok.

Čo je Cam2Cam?

Táto funkcia umožní zobraziť obraz tvojej kamery pre účinkujúceho, s ktorým si práve vo VIP sekcii. Nikto iný nebude vidieť obraz tvojej kamery okrem modela, ktorého si vybral ty. Tvoj mikrofón nie je používaný vo funkcii Cam2Cam, a tak ťa účinkujúci nebude počuť, ale bude ťa vidieť.

Nevieš nájsť odpoveď na otázku?
kontaktuj náš tým podpory.

Payment with credit card

PAYMENT WITH CREDIT CARD

Credit purchases by credit card through Verotel's online payment system.

Selected package: credit

Total amount: